• Wpisów:127
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 15:52
  • Licznik odwiedzin:3 600 / 1190 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Znowu czuje się tą najgorszą.
I to znowu przez Ciebie.
#ugly #terrible #girl
  • awatar Gość: Ale jesli masz brzydkie serce, to dlaczego masz czuc sie piekna? to bezpodstawne
  • awatar Gość: Miej piekne serce, a bedziesz zawsze czuc sie piekna
  • awatar cr4zyb1tch: Dokładnie..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Każdy z nas przeżywał gorsze dni, tygodnie, miesiące. Zastanawialiśmy się wtedy, dlaczego? Chociaż często nie akceptowaliśmy swojej przeszłości w tamtych złych chwilach dalibyśmy wszystko, aby wrócić do wcześniejszych dni, aby coś zmienić, aby zasmakować spokoju, który wcześniej wydawał się być nic nie warty. Doceniajmy to, co mamy, gdyż nigdy nie wiadomo, co dostaniemy. Pamiętajmy, że każdy dzień, w którym jest nam dane usłyszeć śmiech wydobywający się gdzieś głęboko z naszego środka jest wart zapamiętania. Doceniajmy to i pamiętajmy, że… Życie to szkic, sami musimy wypełnić odpowiednimi kolorami.
 

 
Od dzisiaj będę szczęśliwa!
Z Tobą czy bez Ciebie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Kto sie miał zakochać, ten sie zakochał.
Bye Summer.

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Jestem Twoja.
Choć nie wiem czy tak powinno być.
Ale jestem.
 

 
Są tacy, których uciekają od cierpienia miłości.
Kochali, zawiedli sie i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć i nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłość, ucieka od samego życia. Zamyka sie w sobie.
 

 
Rozstania, powroty, czasem bez chęci powrotu.
 

 

#unhappy
 

 


#book #zostan_jesli_kochasz #gayleforman
  • awatar Because Of You: To takie piękne.. Pamiętam, jak bardzo ryczałam na tym filmie. :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Cierpiała.
Naprawde wierzyła, że nikt jej nie kocha, a taka świadomość, niezależnie od tego kim jesteś, boli.
#sad #love
 

 
W niespełnionej miłości najwspanialsze jest to, że tylko ona nigdy nie wygasa.
 

 
Nadzieja nigdy nie wygasa.
 

 
Z dnia na dzień wszystko sie zmienia.
Teraz, nie potrafimy ze sobą rozmawiać, żeby sie nie pokłócić. A jeszcze nie dawno nie dopuszczaliśmy do sytuacji, w której jedno cierpi przez drugie. Początek był, cudowny, Idealny Chłopak i Idealny Związek. Tak miało być zawsze, no nie? Nasze zachowanie tłumacze sobie Tęsknota, ale nie wiem czy to wszystko z tego właśnie powodu.
 

 
Wiara w ludzi, których kochamy zawsze pomaga ❤
 

 
Strach przed przyszłością decyduje o naszej teraźniejszości.

 

 
Tęsknota, to najdziwniejsze uczucie jakie doświadczamy. Czujesz, że obumierasz, nie funkcjonujesz normalnie, ogarnia Cie poczucie pustki i osamotnienia. Czujesz potworny ból, aż po koniuszki palców i ten potworny smutek, ale to właśnie tęsknota pozwala zrozumieć jak ktoś jest dla Ciebie ważny, jak bardzo tego kogoś brakuje, jak bardzo tego kogoś chcesz zobaczyć i jak bardzo chcesz sie przejrzeć w Jego Oczach.
 

 
Odezwij sie do mnie.
Napisz cokolwiek. Minke. Kropke.
Tyle wystarczy.
 

 
Miłość w wielu przypadkach jest jednym, wielkim paradoksem. Mimo, iż to najpiękniejsze uczucie, stanowi źródło niesamowitego bólu i nieustającego cierpienia.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Bez względu na to, jakie ma sie wspomnienia, dobre czy złe, przeszłość nigdy nas nie opuszcza. Choćby ją zapakować do pudła i upchnąć w jakiejś szafie tak jak inne pudła z gratami, które sie przechowuje i nigdy nie otwiera, i tak pewnego dnia, gdy dopadnie nas prawdziwy świat idziemy do tej szafy i przeglądamy zawartość pudeł.
  • awatar Gość: tak - i otwieranie niektórych pudeł wywołuje szloch jakby rwała się cała dusza na strzępy... na długie miesiące... ;( bo zostało spakowane w czasie takiego bólu, który w stanie niespakowanym rozsadziłby duszę i serce na miejscu - musiał być schowany; ale przychodzi czas, kiedy trzeba jeszcze raz je otworzyć - a wtedy gorycz i żółć zalewa całą duszę tak, że świata poza nią nie widać...a raczej widać w kolorach żółci i goryczy - wszystko smakuje tak samo, na gorzko
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Zmęczenie i przyzwyczajenia spiskowały przeciw mnie.
Szykując śniadanie wyjmowałem dwie filiżanki zamiast jednej i ze ściśniętym gardłem odstawiałem jedną z powrotem do szafki. Popołudniami oznajmiałem na głos, że ide zajrzeć do skrzynki na listy, tylko po to, żeby uświadomić sobie, że nie doczekam sie odpowiedzi. Mój żołądek był stale ściśnięty i wieczorami nie wyobrażałem sobie, że miałbym przygotować kolacje, którą zjem sam. Mijały dni a ja w ogóle przestałem jeść" ~Nicholas Sparks, "Najdłuższa podróż"
Cudowna książka, chyba najlepsza jaką czytałam.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›